BAZELLA MOBİLYA

  • İhracaatta Öncü Firma

    Bazella Mobilya'da üretimin büyük çoğunluğu ihrac edilmektedir. Toplam 25 Ülkeye ihracaat yapan Bazella sektörünün öncü yatak üreticilerinden biridir.

    Başlıca ihracaat kalemini oluşturan Yataklar üretimimizin %85'ini kapsamaktadır.
  • Önce Sağlık

    Kalite ve müşteri odaklı bir marka olan BAZELLA, ürettiği son teknoloji yataklar ile insan sağlığına ve konforuna birinci derece önem vermektedir.

    Polimer Yay Teknolojisi ve anti-stress ektisine sahip nano teknoloji kumaşlarla üretilen BAZELLA yataklar her anlamda ve her zaman yatak sektörünün aranan markası olmuştur.

HAKKIMIZDA

Üretmine 1978 yılında Gaziantep'te yaylı kanepe imalatı ile başlayan Bazella Mobilya pazarın gereği ve tüketicinin ihtiyaçlarına göre bugün bir çok çeşidi ile 15.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen Bazella Mobilya çağın son teknoloji makinalar, techizatlar, ERP yazılımları (Kurumsal Kaynak Planlaması) ile teknolojisini güncelleyerek ve yenileyerek günümüze taşımıştır.

Kendine ait patentli ürünleri ile de gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarına hitap eden Bazella Mobilya maksimum kalite, optimum fiyat sloganı ile binlerce tüketiciye ulaşmayı başarmıştır.

Pazarlama ağını bölge temsilcilikleri, max mağaza, galeria, showroom, örnek bayi ve tali bayi olarak kuran Bazella Mobilya'nın 100'ü aşkın bayisi bulunmaktadır.

Tüketici memnuniyetini kendisine misyon olarak belirleyen BAZELLA MOBİLYA'nın yaygın bir servis ağı mevcuttur.

Gelecekte de Bazella Mobilya aynı süratle mobilya alanındaki gelişimine devam edecek, ürün çeşidine yeni ürünler katacak, tüketici sağlığına ve alım gücüne yönelik sürpriz kampanyalarla tüketicinin karşısına çıkacaktır.

Türkiyedeki mobilya ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Bazella Mobilya tüketicisine en kaliteli ürünü sunmayı ilke edinmiştir.

Toplam kalite sistemine sıkı sıkıya bağlı kalarak üretiminde kaliteyi sürekli artıran Bazella Mobilya sektörünün lideri konumundadır. Firmamız aynı zamanda beyaz eşya sektüründe de kendini kanıtlamıştır.

Sürekli Gelişim

Sürekli Gelişim

BAZELLA Mobilya sürekli gelişimin değişime açık olmakla gerçekleşeceğini biliriz.

İnsana Saygı

İnsana Saygı

Bireye ve insan haklarına saygı göstermek, insan odaklı olmak.

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz

Birlikte yaşamanın gereği topluma karşı sorumluluk; hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.

Çevre Dostu

Çevre Dostu

Dünyayı ödünç aldığımızın bilinciyle, yaşanılabilir bir dünya için çevre dostu üretim.